Zajadaj

Jak zaczęła się nasza historia?

Mogłybyśmy napisać, że poznałyśmy się w pracy...

Poniekąd byłaby to prawda. Ale doprecyzowując, nasza znajomość zaczęła się w firmowej kuchni (tzn. w korytarzu przy kuchni). To tam okazało się, że jedzenie jest naszym spoiwem, że chodzimy w te same miejsca i cenimy te same smaki. Przy kolejnych: kawach, ramenach, kebabach, pierogach, burgerach, szprycerach, serniczkach (możemy tak długo) powstał pomysł na stworzenie agencji zajmującej się promocją: cenionych produktów, klimatycznych restauracji, modnych barów i niebanalnych szefów kuchni.

Kim jesteśmy?

Poznaj nas

Natalia Ryńska​​

Dziennikarka i absolwentka prawa, która w życiu ceni dobre smaki i ulotne chwile. „Na głodnego” nic z nią nie załatwisz. Je żeby żyć i żyje żeby jeść. Zna się na słowach i internetach. To mistrzyni storytellingu i ciętej riposty. W pracy kieruje się doświadczeniem, intuicją. Uwielbia wyzwania i adrenalinę. W jej słowniku nie ma słowa „niemożliwe”. Parę lat temu zamieniła je na „więcej kawy i czekolady” i z tym mottem realizuje cele.

Karolina Nowakowska​

Absolwentka politologii. Kreowania mediów nauczyła się na Uniwersytecie SWPS. Zawodowo pisze, po godzinach – je. W zajadaj łączy te dwie pasje: opisze Twoją historię, napisze post, wymyśli hasło. W świecie obrazków wciąż wierzy, że słowo przyciąga na dłużej. W życiu i w pracy zazwyczaj robi wszystko odwrotnie niż inni i zawsze jej się to opłaca. Ważne: mówi mało, robi dużo.